Poszukujemy pracownika na stanowisko Dyspozytor

Dyspozytor

 

Miejsce pracy: Jaworzno

Do podstawowych obowiązków na oferowanym stanowisku będzie należało:

1. Dysponowanie i kontrola dotrzymywania zadanych parametrów nośnika ciepła dostarczanego przez źródła (Elektrociepłownie, Kotłownie).
2. Nadzór i monitorowanie parametrów nośnika ciepła w sieciach, stacjach wymienników i kotłowniach.
3. Analiza danych w celu optymalizacji pracy sieci ciepłowniczej.
4. Organizowanie i koordynowanie robót awaryjnych zabezpieczających ciągłość dostawy ciepła.
5. Koordynacja prac eksploatacyjnych, konserwacyjnych, remontowych oraz inwestycyjnych prowadzonych na terenie Spółki.
6. Współpraca ze służbami dyspozytorskimi źródeł i odbiorców.
7. Przyjmowanie i przekazywanie właściwym komórkom, zewnętrznych zgłoszeń i interwencji.
8. Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym standardem.

Wymagania:

1. Ogólny staż pracy minimum 8 lat.
2. Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne z zakresu ciepłownictwa lub pokrewne.
3. Znajomość zagadnień ciepłowniczych.
4. Świadectwa kwalifikacyjne: G1-D, G2-D, G3-D.
5. Znajomość Prawa Energetycznego.
6. Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
7. Umiejętność obsługi programów: MS OFFICE, CAD.
8. Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
9. Dyspozycyjność – praca 3 zmianowa.

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.
2. Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.
3. Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres: 43-603 Jaworzno, al. Tysiąclecia 7 lub na adres
e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Administratorem danych pozyskiwanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji jest Spółka Ciepłowniczo-Energetyczna Jaworzno III Sp. z o.o. Dane w postaci imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia przetwarzane są w oparciu o przepisy Kodeksu Pracy, a pozostałe dane wskazane na dokumentach aplikacyjnych – na podstawie dobrowolnej zgody kandydata. Zgodę można wycofać poprzez kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Brak podania tych dodatkowych danych nie ma wpływu na możliwość wzięcia  udziału z procesie rekrutacji. 
Osoba składająca aplikację posiada prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych. Każdy posiada także prawo do wniesienia skargi do  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu rozstrzygnięcia rekrutacji.
W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się z inspektorem ochrony danych pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.