Komunikaty

 • SCE-Jaworzno III sp. z o.o. informuje, że średnia cena wytwarzania ciepła zgodnie z ustawą z dnia 15 września 2022 o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz.U. 2022 poz. 1967) dotyczy ceny wytworzenia ciepła.

  Aktualnie dostawcy ciepła do sieci ciepłowniczych SCE-Jaworzno III sp. z o.o. stosują ceny niższe niż wskazane w ustawie i co za tym idzie w rozliczeniach z SCE-Jaworzno III sp. z o.o. nie stosują średniej ceny wytworzenia z rekompensatą.

  Poniżej linki do taryf dla ciepła wytwórców:

  Źródło: TAURON Wytwarzanie S.A. (Elektrownia Jaworzno II - Jaworzno, Mysłowice-Brzęczkowice, Elektrownia Łagisza – Będzin-Łagisza) https://www.tauron-wytwarzanie.pl/o-spolce/taryfa-dla-ciepla

  Źródło: TAURON Ciepło sp. z o.o. (ZW Katowice [AG1] – Czeladź-Piaski, Sosnowiec-Milowice) https://www.tauron-cieplo.pl/obsluga-i-pomoc/taryfa-dla-ciepla

   

 • W związku z zagrożeniem epidemiologicznym ogłoszonym w kraju, Spółka Ciepłowniczo-Energetyczna Jaworzno III Sp. z o.o. zawiesza bezpośrednią obsługę klientów w siedzibie Spółki. Wszelkie sprawy awaryjne prosimy zgłaszać pod numerem telefonu alarmowego 993 lub 32 614-01-24.                  W pozostałych sprawach prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 614-01-11 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

       

      Za utrudnienia przepraszamy.